Please enter subscribe form shortcode

20

Yılı Aşan Tecrübe

Özel SG Sapiens Genetik Hastalıklar Değerlendirme Merkezi

Özel SG Sapiens Genetik Hastalıklar Değerlendirme Merkezi Doç. Dr. Kanay Yararbaş tarafından 2021 yılında, İstanbul’da kuruldu.

Hızla gelişen ve değişen genetik bilginin ışığında, nadir hastalıklar ve onkoloji başta olmak üzere tüm genetik hastalıkların tanı, takip ve tedavisine katkıda bulunma misyonu ile yola çıkan Sapiens, alanında uzman ekibi ve binlerce farklı test seçeneği ile Maslak’ta yer alan Sağlık Bakanlığı ruhsatlı laboratuvarı olarak hizmet vermektedir. Ulusal ve uluslar arası alanda sektörde öncü laboratuvar olarak yeniliklere açık ve güvenilir şekilde hizmet vermeyi hedeflemektedir.

Genetik Danışmanlık, Herediter Kanserler, Kardiyolojik Hastalıklar, Nadir Hastalıklar, Nörolojik Hastalıklar, Kanser Üreme Sağlığı ve Genetiği, Genetik Test Yöntemleri hizmetlerini yüksek kalite ve sektörün öncü teknolojileri ile sağlamaktadır.

Sapiens ailesi paydaşlarına hizmet verirken, bağımsızlık, tarafsızlık ve gizlilik ilkesine bağlı kalmayı, bilimsel kurallara bağlı, önyargısız, iyi bir mesleki ve teknik uygulama sergilemeyi ilke edinmiştir.

Bu çerçevede uluslararası normlara uyumlu laboratuvar altyapısı ve genetik alanında tecrübeli ve yetkin ekibimiz ile;


Ulusal ve uluslararası standartlara uygun genetik analiz hizmetleri vermek için hasta, hasta yakını, kurum, kuruluşlar ve diğer paydaşların ihtiyaçları doğrultusunda, kabul görmüş bilimsel kurallara uygun metotlar kullanarak doğru, kesin, zamanında, tutarlı ve güvenilir sonuçlar vermeyi,


Faaliyet alanımızdaki bilim ve teknolojideki yenilikleri yakından takip ederek alanımızda yenilikçi ve lider kuruluş olarak hizmet sunmayı,


Bilimsel, vicdani ve etik ilkelerden ödün vermeden çalışarak hizmet sağlamayı,


Dünyada kendi alanımızda önde gelen genetik merkezleri arasında yer edinmeyi,


Tanı ve tedaviye yönelik analizleri ve tıbbi hizmet sunumunu, sürekli eğitim, bilgilendirme, ölçme, iyileştirme ve gözden geçirme eşliğinde en yüksek kalitede vermek üzerine kurmayı, yürütmeyi ve sürekli geliştirmeyi,


TS EN ISO 15189 standardına uygun olarak kalite yönetiminde sürekli iyileştirme yaparak kalitemizi ve yönetim sistemimizi geliştirmeyi amaç edinip bu hedefler doğrultusunda çalışmayı taahhüt etmekteyiz.

İletişime Geç
💬 Nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba👋
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?